Ev Güvenliği
Ev Güvenliği

Ev Alarm Sistemleri

Alarm ve Güvenlik Sistemleri Kullanım Alanları

 

Siz evinizdeyken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı kötü niyetli kişi ya da kişiler tarafından korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak Pima Alarm ile artık çok kolay!

 

YANGIN / GAZ ALARMI

Şifre paneli üzerindeki "itfaiye" butonuna basarak, dedektörünüz olmasa bile Alarm Sistemi'ni devreye sokabilirsiniz. Sisteminize ekleyeceğiniz ısı, duman dedektörü sayesinde daha proaktif bir şekilde yangın olasılığından haberdar olabilirsiniz. Sisteminize ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı hızla müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.Teklif İste
YANGIN / GAZ ALARMI
HIRSIZ ALARMI

Evinize izinsiz bir giriş olduğunda öncelikle alarm sistemi devreye girerek ışıklı ve sesli uyarı sirenleri çevreyi uyarır. 
Hırsızlık anında 100 desibellik ses çıkarmalarıyla caydırıcı özellik taşıyan sirenler ile aynı anda, 7-24 çalışan Alarm Sistemi sizi ve polisi arayarak hızlı müdahale sağlar.

Sirenler ile aynı anda, Pima Alarm Merkezine ulaşan sinyaller  Pima Alarm Merkezi Operatörleri tarafından değerlendirilerek size ve polise durum rapor edilir. Böylece  Pima Alarm Merkezine korumasındaki bölgeye hızlı müdahale edilmesini sağlanır.Teklif İste
HIRSIZ ALARMI
PANİK ALARMI / ACİL SAĞLIK

Şifre panelindeki Panik butonu, alarmınız kurulu olmasa bile olası bir panik anınızda Alarm Sistemi'ni devreye sokup en kısa sürede olay yerine müdehale edilmesini sağlar. Acil bir sağlık durumunda, şifre panelindeki "ambulans" butonuyla Alarm Sistemi'nin bir ambulans göndermesini sağlayabilirsiniz.


Teklif İste
PANİK ALARMI / ACİL SAĞLIK
HIRSIZ İHBAR SİSTEMi

Resmi kurumlara, özel şirketlere, evinize veya işyerlerinize tesis ettiğimiz hareket dedektörleri, titreşim sensörleri, manyetik kontaklar, cam kırılma dedektörleri, panik butonları ve para tuzakları ile alarm sistemi oluşturulur.Alarm sistemine gerek duyulan alanlarda teknik kadromuz, en uygun sistemin tesbit ve montajını yapacaklardır.Alarm sistemlerinde passive infrared mantığı ile çalışan 12metre menzilli 104 veya 360 derece açıyla çevreyi kontrol edebilen dedektörlerin yanı sıra microwave prensible çalışan duvar ötesi alanlarıda kontrıol edebilen dedektörlerimizde mevcuttur. Ev hayvanlarına duyarlı olan modeller yanlış alarm bilgilerini önlemek için tasarlanmıştır.Ayrıca hırsız ihbar sistemleri, uygun dedektörleri vasıtası ile eş zamanda yangın ve gaz kaçağı ihbarlaması yapabilecek şekilde de tesis edilebilirler.Kablolu ve Kablosuz Hırsız İhbar Sistemleri;

  • Duman ve Isı Dedektörleri
  • Gaz Kaçağı Dedektörleri
  • Co ve Co2 Dedektörleri
  • Su Baskını Dedektörleri
  • Panik Butonları
  • PSTN, GSM ve GPRS Bazlı İletişim Seçenekleri


Teklif İste
HIRSIZ İHBAR SİSTEMi

Pima Alarm'da Yıllık, Aylık, Günlük Ücret Yok.

Ücretsiz Teklif İsteyin

444 3 911 Hemen Arayın

veya formu doldurun Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun alarm sistemleri çözümünü sunalım.