NEDEN PİMA ALARM ?

Neden Pima Alarm ?

Kapsamlı Güvenlik Çözümleri

Kapsamlı Güvenlik Çözümleri

PIMA, dağıtıcılar, montajcılar, Merkezi İzleme İstasyonları ve Proje Yöneticileri dahil olmak üzere geniş bir müşteri yelpazesi için gelişmiş uçtan uca hırsız alarm çözümleri sunar. Sistem esnekliği, gerektiğinde yeni öğelerin kolay genişletilmesini ve entegrasyonunu sağlar.

Dünya çapında kurulu milyonlarca sistem

Dünya çapında kurulu milyonlarca sistem

PIMA,% 50'nin üzerinde pazar payı ile hırsız alarmı pazarında liderdir. Ek olarak, PIMA'nın ürün yelpazesi dünya çapında bulunabilir. Profesyonel distribütörlerden oluşan bir ağ, sistemlerimizin hızlı bir şekilde teslim edilmesini ve kurulmasını sağlar ve her biri müşterinin özel güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır

Ödün vermeyen sistem güvenilirliği ve kullanım kolaylığı

Ödün vermeyen sistem güvenilirliği ve kullanım kolaylığı

Ölçeklenebilirliği ve dayanıklılığı ile tanınan PIMA'nın sistemleri, ürün sağlamlığı, kolay çalıştırma ve minimum bakım sağlamak için şirket içinde geliştirilir ve monte edilir. İlk kurulum basit ve hızlıdır, sezgisel sürekli kullanım müşteri için büyük bir avantajdır.

teklif
Pima Alarm'da Yıllık, Aylık, Günlük Ücret Yok.

Ücretsiz Teklif İsteyin

444 3 911 Hemen Arayın

veya formu doldurun Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun alarm sistemleri çözümünü sunalım.

EV GÜVENLİĞİ İÇİN
PIMA ALARM

Detaylı Bilgi »

İŞ YERİ GÜVENLİĞİ İÇİN
PIMA ALARM

Detaylı Bilgi »

KAMERA SİSTEMLERİ
PIMA ALARM

Detaylı Bilgi »

ALARM İZLEME MERKEZİ

Şimdi Alarm Taktıran Tüm Müşterilerimizi
1 Yıl Alarm İzleme Hizmete Ücretsiz.

Pima Alarm İzleme ve Çağrı Merkezi aramalara eş zamanlı yanıt veren bir çağrı merkezi olarak hizmet vermekte ve abonelerine 365 gün boyunca 7 gün 24 saat süreyle yüksek kapasite ve altyapısı ile kesintisiz destek vermektedir.

Detaylı Bilgi »

ÜRÜNLERİMİZ

Pima Alarm Sistemleri Ürünlerimiz